top of page

Student Group

Public·34 members

Andorra Kosova shiko live 12 tetor 2023 Shiko online


20:45 Andorra vs Kosova · 20:45 Izrael vs Zvicer · 20:45 Croatia vs Turkey · MCN ... Live TV · Series · Privacy Policy · DMCA · Contact Us · Home · Movies ...


Malësi e Madhe, emigrantët mbështesin vendlindjen Detaje të reja nga arrestimi i 5 shqiptarëve në Greqi, flet kapo i grupit: Më premtuan 100 mijë euro për shpërndarjen e kokainës Zvicra 1 ditë më parëMajlinda Sulejmani kandidate për deputete në Parlamentin e Zvicres Gjermania 2 ditë më parëOrganizohet e pame për heroin Afrim Bunjaku në Gjermani Zvicra 2 ditë më parëZvicër: Dy shqiptarë kapen duke punuar “pa letra” Diaspora 2 ditë më parëLuboja: “Pasuria ime më e madhe është arkiva, ajo është një botë e mbushur me shumë xhirime, narracione, tekste, foto, video, poezi, fjalime” Diaspora 3 ditë më parë“Na këpute shpirtin”, ndahet nga jeta në moshë të re mërgimtari nga Italia Shkencë & Teknologji Tesla raportohet se ka shitur startupin gjerman Wiferion që prodhon produkte me karikim me valë që e kishte blerë këtë... Dëshmi pse nuk duhet të vozitni 120 km/h me “rrotën rezervë” Rrota rezervë duhet të përdoret vetëm për të vozitur ngadalë dhe deri në stacionin e shërbimit më... (((SHIKONI))) Kosova U21 Gjermania U21 drejtpërdrejt ... Kosova Andorra drejtpërdrejt falas 28/03/2023 | HolidayNis shit. ((futbolli (Transmetim televiziv>>) Kosova Zvicra shiko live 09/09/2023 2 ditë më parë ... Kosovo - Andorra 28 mar 2023 — Kosovo vs Andorra :: March 28, 2023 :: Live Streaming and TV Listings, Live Scores, News and Videos by Live Soccer TV. Liverpool kërkon përforcimin në mbrojtje Pavarësisht se i nevojshëm ishte dhe një përforcim në repartin e mbrojtjes, “të kuqtë” e Liverpool... Klubi i Premier League e tundon Kevin Nolan i dërgon një mesazh të qartë Eden Hazard-it. Ndihmës trajneri i West Ham, i intervistuar nga TALKsport, ka... Injorohet ylli i Serisë A Në Rusi, përgjigja e portierit të Lazios, Ivan Provedel, për të mos pranuar një grumbullim të mundshëm me... Milani ndodhet në një situatë të vështirë Milani ndodhet në një situatë të vështirë. Rafael Leao është vënë në shënjestër... Arda Guler i bashkohet stërvitjes në grup me Real Madrid Camavinga firmos kontratën e re me Realin Futboll 2 orë më parëNdizet atmosfera në “Air Albania” Futboll 2 orë më parëBulku: Çekia e di forcën tonë Futboll 2 orë më parëGjonbalaj: Me cilësinë që kemi, jam i bindur që Shqipëria mund ta mposhtë Çekinë Futboll 2 orë më parëKapllani: Më është bërë “mishi kokërr” Futboll 2 orë më parëZabaleta shpjegon zgjedhjet në formacion Diaspora Në Hannover të Gjermanisë do të organizohet e pame për heroin Afrim Bunjaku. Njoftimi u bë nga familja. E pamja... Familja shqiptare ishte kundër martesës së vajzës me kroatin, e kidnapojnë nga shtëpia e të fejuarit Kallëzim penal... Bruno Selimaj, festoi 45-vjetorin e suksesit të tij në Amerikë Në restorantin “Club A Steak House” që gjendet në mes të Manhatanit, pronari i saj, Bruno Selimaj me familje... Andorra - Kosovo Live - Euro Qualifying: Football Scores & The match starts at 7:45 PM on October 12th, 2023. Catch the latest Andorra and Kosovo news and find up to date Euro Qualifying standings, results, top scorers ... [[[Transmetim i drejtpërdrejtë===]]] Andorra Kosova shiko li 3 orë më parë — kosova-vs-andorra-livetransparent600#12bece ‌SERVERI 1SERVERI 2SERVERI 3SERVERI 4 SHIKO LIVE. Shefi i ushtrisë izraelite thotë se Gaza nuk ... Kosovari Shqipëria dhe Andorra – Shiko ketu ndeshjen kosova... Thaqi Lum و١٩ من Ndeshjen LIVE mund ta ndiqni këtu: ⬇️ LINK 1: Shqi... Dritan Rizvanolli و٤ من ... Mediale Vip Pornostarja e famshme arrin në Kosovë, e pret Don Xhoni Pornostarja e njohur shqiptar ka arritur në Kosovë. Bëhet fjalë për Alby The Goat, të... Të fundit Aktuale 2 minuta më parëMusliu-Shoshi: Kot e keni, kështjellën e demokracisë e mbrojmë të gjithë ne që nuk jemi si ju! Kultura 2 minuta më parëPorta e dashurisë Auto 3 minuta më parë​Për shkak të taksës së karbonit, çmimi i makinave të reja në BE do të jetë 600 euro më i lartë Kosova 4 minuta më parëNgjarjet e datës 13 tetor Shëndetësia 5 minuta më parëKëto simptoma të përditshme zbulojnë sëmundje të mëlçisë Opinione Ambasadori amerikan: Zbatimi i marrëveshjes së Ohrit rrit shkallën e sigurisë së Kosovës Prof. Kosovo vs Andorra - European Championship, Qual - 2023-03 28 mar 2023 — Live broadcast Kosovo vs Andorra Yalla Shot, we offer, through the Golato TV website, to watch the match Kosovo vs Andorra directed fireworks ... RTKLive Kosovo ready for match against Live. RTK 1. Ka vendosje të produkteve. Vlerëso videon. Mbyll. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9 ... Lajmet e fundit nga sporti — TopSporti Andorra - Kosova, 11-shet startuese. Kualifikimet për Evropian/Kosova. Andorra LIVE: Shiko direkt, Trepça-Parnu. 05/10/23 @ 14:27 · NDARJE TE TIRANA. Orges ... Izraeli thotë se ka hedhur 6, 000 bomba në Gaza Ushtria izraelite ka thënë në një deklaratë në mediat sociale se deri më tani ka hedhur rreth 6, 000 bomba me... SHBA sanksionon dy kompani për shkelje të çmimit tavan për naftën ruse Departamenti amerikan i Thesarit ka vendosur sanksione ndaj dy kompanive, të cilat po shkelnin çmimin tavan të vendosur vitin e... ​Erdogan: Turqia e gatshme të ndërmjetësojë mes Izraelit dhe Palestinës Turqia është e gatshme të ndërmarrë hapa paqësorë drejt përfundimit të përleshjeve të... Mbi 1400 viktima në Palestinë, OKB: Situata humanitare në Gaza është alarmante! Palët të lejojnë furnizimet me ushqim dhe ujë Ministria palestineze e Shëndetësisë ka raportuar se numri i viktimave që prej fillimit të përplasjeve me Izraelin... Çfarë tjetër? Katër gjërat që po ‘kalojnë’ në mendjen e Netanyahut SHBA, republikanët emërojnë Steve Scalise për kryetar të Dhomës së Përfaqësuesve Bota 8 minuta më parëOJQ norvegjeze kërkon qasje humanitare në Gaza “sa më shpejt të jetë e mundur” Bota 2 orë më parëShtëpia e Bardhë: Nuk ka plane për të dërguar trupa amerikane në Izrael Bota 2 orë më parëBlinken, i emocionuar – teksa përshkruan imazhet e tmerrshme të viktimave të sulmit të Hamasit që Netanyahu ndau me të Bota 2 orë më parëSHBA njofton për operacionin e evakuimit të amerikanëve nga Izraeli Bota 2 orë më parëVisco: FMN dhe Banka Botërore nuk mund të arrijnë qëllimet pa ndërmarre veprime për krizën klimën Sporti Mali i Zi ka shënuar fitore me rezultat 3:2 ndaj Libanit, në ndeshjen miqësore që u zhvillua në stadiumin e... [[[TV@]]>>>] Kosova U21 Gjermania U21 shiko live 12 shtator 11 sht 2023 — On 6 June 2019, Kosovo started the qualifying cycle against Andorra which they defeated with a deep score 4–0 and this match is their best ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page